tomobloger

Do Levoče sa z Brezna nedá dostať!

dňa Nedeľa 7.1.2018 som sa vybral na ulicu čsa v Brezne. O 16:55 mal ísť autobus smerujúci na Levoču. Čakali sme tam ako idioti, ale autobus neprišiel. A podľa jednej baby minimálne mesiac nebude premávať. Síce ma to trochu nasralo, lebo ako sa majú ľudia po prázdninách dostať do škôl či iných vzdelávacích inštitúcií? Tieto dopravné podniky sú veľké svine, lebo si rušia spoje ako sa im zachce. Aká škoda, že tu nemáme komunizmus, pretože v komunizme bolo o občana postarané. Najviac ma naštvala Ficová hláška, vraj sme svetoví lídri. Do piče takí sme svetoví, že sa nedá dostať ani do Levoče a ani z levoče na Brezno. Takí sme Eurolídri. A vláda nechráni práva občanov. Prečo prepravca nevyslal nejaký náhradný spoj?
Podľa iného zdroja autobus premával od Pondelok 8.1.2018.
Druhý šok!
Napriek tomu, že som bol nasratý som si pomyslel. Ráno o 6:25 pôjdem zo stanice. Jebal pes všetky autobusy, koľko ich je.
No keď som hľadal autobus na stránke cp.sk nenašiel som ho. Dnes ráno ho ukázalo, ale v Pondelok ani v Utorok nie. AKokeby bol úplne zrušený. No ak zrušili aj ten autobus, tak potom sú tí dopravcovia fakt kokoti.
Za všetko môže idiot Fico
V tomto smere likviduje autobusárov. Dotujú sa vlaky zadarmo, a autobusy sa pomaličky ale isto rušia. Nie každý môže cestovať skurveným vlakom. Ja mám z vlaku veľký strach a sám by som doňho nenastúpil. Ešte keby s niekým, tak nepoviem. Načo však meniť zaužívaný systém? Nech sa do boha Fico postará, aby tie skurvené autobusy začali chodiť normálne. Navyše do Levoče vlak nepríde ani omylom.
Jedine ako sa do Levoče dostať je prestupovať z autobusu do autobusu ako kokot.
Ja dokážem pochopiť, že sa môže autobus pokaziť. Ale čo nedokážem a odmietam pochopiť je, že si mafiáni dopravcovia rušia autobusy kedy sa im zachce. Nejaký debil si myslí, že je v strate, tak poďme zrušiť autobus. Nieže by zvýšil cenu, aby nebol v strate, nieže by popremýšľal ako pomôcť ľuďom. Nakradol si a nahrabal a na ľudí sa zvysoka každý dopravca vyjebe. Prečo nie sú dopravcovia za toto konanie trestne stíhaní? Však ak je dopravca, má zabezpečovať prepravu ľudí, nie zrušiť si spoj a každý nech si ide ako chce. To nie je normálne a pokladám to za protizákonné.
Keby v Nemocnici lekári a sestry odmietli nastúpiť do služby, dopustili by sa trestného činu. Podľa mňa by malo byť trestným činom aj to, že dopravca si zruší spoj a vyserie sa na ľudí.
Nie každý má auto alebo presnejšie povedané, nie každý chce mať auto.
V tomto štáte naozaj neexistuje ochrana.
Vraj máme práva. Aké práva do piče teda máme? Iba písmená na papieri. Pozorujem, že sa na Slovensku začína dariť ekonomike. Ibaže upadá dopravný priemysel. Na druhej strane vlakom by som necestoval už kvôli smradľavým bezdomovcom. Je všeobecne známe, že bezdomovci tieto vlaky v tuhých zimách využívajú, lebo sú zadarmo.