tomobloger

Kto je na vine?

Už dlhšie analyzujem, kto je na vine. Ja? alebo Mazornícke baby? Ani jedna so mnou nič nechce mať. Bolo to tak aj za mojich detských čias aj za čias keď som sa presťahoval na ul. mpčľ a aj za čias, keď som nemal založený ani facebook či blog. Všetky na mňa zvysoka srali a serú dodnes. V tomto smere mi suseda Martina Dianišková neuškodila, hoci ona je na 90% vinná, pretože žiadna Mazorníčanka mi nechce vylepiť.
" Ten Tomáš mal spor s jednou z nás", myslia si zrejme všetky. Keby nebolo Martiny Dianiškovej, mal by som už minimálne 2 baby nie len na pokec, ale aj na to, aby mi vylepili, keď sa mi zažiada. No tá suseda špindíra mi ich odplašila. Smrť jej!!!
Martina Dianišková už prehrala boj s ťažkým kalibrom ako som ja. Nikdy si nedovolí začínať si s takou silou a s takým mocným človekom ako som ja. Dôkazmy mojej odvahy je rýchly krok a moje živé videá. Budujem si vplyv na Mazorníku a narobím tu poriadky, aby sa aj mne ušli nejaké baby. Moje taktiky a stratégie mi zaručia úspech. Pretože mám niečo, čo mnohí nemajú a to je môj špeciálne vyvinutý mozog. Ale dosť s chválením, lebo podstatou mojej témy je čosi iné. A to sú Mazornícke baby.
V minulosti som na ne nadával, že sú sprosté kravy a že by ich mali pozatvárať na psychiatriu. Neviem, možno by to splnilo svoj účel a uvedomili by si, že aj so mnou môžu byť kamarátky. Som veľmi čestný človek a nikomu som v živote neublížil, takže by mi mohla niektorá baba prejaviť dôveru a vylepiť mi.
Oni robia úplne presný opak. Nieže by vyskúšali moju ponuku, ale robia všetko preto, aby mi škodili.
Dôkazné argumenty?
- Keď sem tam zájdem do krčmy, žiadna si ku mne neprisadne.
- Raz som pod balkónom začul diskusiu. Nechceli mi vylepiť preto, lebo vraj sa na všetko sťažujem.
Drahé babenky sa v škole neučili zrejme čítať, lebo to, že sa sťažujem na sneh, politiku je mojou osobnou vecou. Ale nech mi ktorákoľvek Mazorníčanka ukáže článok, že som sa na ňu sťažoval preto, že mi vylepila. Na mojom blogu sa nenájde ani jeden taký článok.
Sú možno na svete ľudia, ktorí zradia aj toho najlepšieho priateľa, ale ja medzi nich nepatrím. A ak som sa sem tam proti niekomu postavil určite to nebolo z dôvodu, že mi nejaká baba vylepila. Tento priestor využijem na svoju obhajobu a svojimi taktikami a stratégiami presvedčím Mazornícke baby, že aj mňa musia brať vážne. Pokiaľ ma budú úmyselne ignorovať veľmi ľahko nastane situácia, že sa im aj ja v núdzi otočím chrbtom. A hoci budem môcť pomôcť svojimi odbornými skúsenosťami odmietnem to. A to iba preto, lebo ma odmietajú brať ako človeka odmietajú so mnou zaobchádzať ako so seberovným. Keby prišiel ktorýkoľvek vidiaci Mazorníčan s tým, aby mu niektorá baba vylepila mal by pred dverami svojho bytu nekonečný rad. Ako by si vyberal je otázne. Určite si Mazornícke baby pomyslia, že čo to píšem za blbosti. Nie moje články sú blbosti, ale oni sú blbé. Ako si dovoľujú popierať fakt, že aj ja patrím medzi ne. Tým chuderám by sa ako páčilo, keby im úmyselne niekto odmietal dať akúkoľvek šancu na sebaprezentáciu svojich aktivít. Akokeby niekto tie baby vydieral príkazmi, aby mi ani jedna nestrelila facku. Predtým som si myslel, že mi baby nechcú vylepiť preto, že mám v blízkosti matku a bratov. SItituácia sa však vyvinula tak, že som dlhšiu dobu sám. Akčné pole mám voľné a nikto mi v ňom nezavadzia. A Mazornícke baby sa napriek tomu ku mne blbo chovajú. Síce nikdy som neveril, že by baby odmietali byť ku mne normálne kvôli mojej rodine. Je pravdou, že s mamou udržiavam veľmi dobré vzťahy a rozchod sme plánovali úplne ináč, Martina Dianišková všetko dojebala a teraz sa raduje ako mi rozbila celú rodinu. Oddelila nevidiaceho od matky a od bratov. Iba učiteľská sviňa dokáže urobiť takýto zločin. Teraz musím vyvinúť väčšie úsilie, aby som mamu ochraňoval, napríklad ak by sa proti nej páchala nejaká trestná činnosť ( ak by bola týraná alebo vydieraná).
Skrátka celú akciu osamostatnenia som plánoval urobiť a zrealizovať úplne ináč. Ušetril by som si tak 2730 Eur. 1180 Eur som musel urgentne investovať do dverí. A 1550 Eur som vyplatil matke, aby si mohla zaobstarať do bytu majetok. A to všetko kvôli učiteľskej špine Martine Dianiškovej. Hoci do bezpečnosti som plánoval investovať tak či tak. Rozhodne by som ušetril aspoň 1550 Eur. Dobrý syn predsa matku vyplatí. Keby som jej nič nedal, pripadal by som si ako totálna sviňa. Navyše na celej veci mi prekáža to, že učiteľská sviňa Martina Dianišková ma zo známym lekárom uvádzali do zvláštnych stavov vyčerpania a proti mojej vôli na mne robili hypnotické pokusy z cieľom zlikvidovať moju osobnostnú štruktúru. Skrátka ide o duševnú vraždu nevidiaceho. A kvôli Martine Dianiškovej, lebo ona je iniciátorkou mi niečo po nociach píska. Keď som mal staré dvere Martina Dianišková aj s tým známym mi počas spánku museli vniknúť do bytu a vážne mi ublížiť na zdraví a preto mi po nociach čosi píska. Jedna lekárka mi uši vyšetrila, sluch je v poriadku bez mechanického poškodenia. No pracujem na tom, aby som mal stanoviská iných odborníkov, pretože pracujem aj s inými vyšetrovacími verziami.
Prečo mi takto ublížili na zdraví? Na to je jednoduchá odpoveď. Aby ma väznili v mojom byte. V niektoré noci je to pískanie také neznesiteľné, že sa nevyspím a musím potom spať cez deň, čo je obmedzovanie mojej osobnej slobody a tento trestný čin by mala polícia s Dianiškovcami prebrať.
Ja sa samozrejme snažím kaziť ich snahu a chodím si po vonku kedy sa mi zažiada, nech svet vidí, že aj keď ma Dianiškovci alebo niekto ich známy ťažko týra, že ma neporazí, že ma neuväzní v byte.
Pripútať k posteli ma nemôžu, kľúče od bytu mi nemôžu vziať a ani inak obmedzovať moju slobodu. Lenže obmedziť moju osobnú slobodu sa pokúšajú tým, že v noci stále niečo píska a najneznesiteľnejšie je keď mám ísť na niečo dôležité. ( doktori, rôzne úrady, cesty). Susedu obviňujem preto, lebo pískať začalo odvtedy ako mi zasiahla do života. Keby sa nebola starala, nedovolil by som si ju nijako obviniť, ani by mi to nenapadlo. Hľadal by som príčinu a odpoveď niekde inde. Skrátka zakončím to tým, že kvôli Martine Dianiškovej mi žiadna baba nechce vylepiť. Ale ja urobím aj zázračné činy a presvedčím Mazornícke baby, že som dôverihodný partner. Alebo počkám, kým sa tieto zbabelé baby odsťahujú a prisťahujú sa sem nové a normálne. Len aby sa sem nenasťahovala samá cigánska banda, lebo potom zrejme aj ja pôjdem preč. V cigánskom gete žiť nemienim.
Na Mazorníku stretávam cigáňov a cigánky, no zatiaľ s nimi nie sú žiadne problémy. Nespáchali proti mne ani lúpež a ani vraždu. A ani vážne výtržnosti zatiaľ nerobia. Mne osobne neprekáža, že je cigáň cigáňom. Viac mi prekážajú ich spôsoby, že dostávajú zadarmo byty, že sa ich bojí polícia a podobne. V novinách sem tam dávajú, ako sa bijú priam celé osady. Poberú sekery a všetko čo im príde do rúk a keď polícia zasiahne, nevedia nič iné, len sa sťažovať dubovcovej.