tomobloger

V byte u Dianiškovcov bolo veselo

dňa Utorok 26.12.2017 bolo u dianiškovcov veselo. Bola tam návšteva minimálne 3 baby. Zrejme jeho nejaká rodina, ale mňa nezavolali, hoci veľmi dobre vedeli, že som doma. Ani by som o tom nepísal, keby celá udalosť neskrývala niekoľko podozrivých záhad. V prvom rade som počas celej návštevy nepočul hlas suseda Marcela Dianišku. V lete 2017 som si všimol, že do jeho bytu chodievajú cudzí ľudia, ktorí tam predtým nechodili. Raz bola mnou privolaná aj policajná hliadka, ale dotyční policajtov oklamali. Keď polícia zvonila na dvere, neotvárali, pričom bolo jasné, že sa doma u Dianiškovcov niekto nachádzal. Po odchode policajtov bolo znovu počuť pohyb v byte. V auguste 2017 som zazrel cudzieho človeka, ktorý kľúčami otváral byt Marcela Dianišku. Zazrel? priamo som sa s ním stretol. Ale keďže som mal veľa roboty, neriešil som to. Mám dojem, že Marcela Dianišku o byt okradli mafiáni. Alebo lepšia prognóza: predáva vlastný byt, lebo sa chce zrejme presťahovať.
Nepísal by som tento článok, ale pár krát som bol svedkom, kedy v neobvyklom čase chodili do bytu Marcela Dianišku cudzí ľudia, čo tam nemali čo robiť.
Mala by to sledovať polícia, aby ochránila majetok suseda Marcela Dianišku, lebo všetky fakty nasvedčujú tomu, že sa stal obeťou zrejme bytových mafiánov.
Inou podozrivou okolnosťou býva ticho v jeho byte, čo je neobvyklé. A to aj vo večerných hodinách. V minulosti bolo počuť jeho hlas a aj hlasy detí či prípadne zvuk zapnutého televízora Teraz ich zriedkakedy počuť.
Zaizolovali sa
Dlhší čas si všímam, že ich spoza steny slabšie počuť. Nebude to však poruchou môjho sluchu, pretože lekárské záznamy dokazujú, že sluch mám úplne v poriadku ( dôkaz v môj prospech). Ani izolácia ich však neochráni:) Keď chcem vedieť, či žijú, priložím ucho na stenu a vybavená vec. Jeho žena Martina Dianišková tiež počúvala, čo robím vo svojom byte. Nemôžem za to, že steny majú uši:). Ale tie baby čo tam Dianiška mal sa mi celkom páčili.
Predtým zaizolovaný však nebol. Ešte v Júli 2016 som ich cez stenu počul oveľa zretelnejšie. Musel sa niečím zaizolovať. Lebo keď som v iných bytovkách, napríklad bol som na návšteve u mamy a tam som počul každý pohyb okolia. Aj tu registrujem susedov, ale musím vynaložiť väčšiu námahu. Ale akí sú tí susedia divní. Aj ja sa potom zvukovo zaizolujem, nech ma nemôžu počúvať. Ale istú úpravu musel Dianiška alebo ktosi vykonať, pretože ich cez steny slabšie počuť. Iba profesionál ako ja dokáže počúvať. Najprv som si myslel, že mi Martina Dianišková so známym poškodili sluch alebo mozog, ale nešlo mi to celkom do hlavy. Na iných miestach a aj v Levoči tiež počujem komplet rôzne klebety.
Sluch mám komplet vyšetrený, je v poriadku. Pokúsim sa zariadiť vyšetrenie mozgu eeg a mr, prípadne postačí aspoň ct. Ale na iných miestach nemám problém s registrovaním rôznych klebiet. To tu museli Dianiškovci nejako zaizolovať byt, aby ich nebolo počuť cez stenu.
A viete čo robia niektorí mazorníčania? Keď idú popod môj balkón prestanú sa rozprávať, aby som nič nepočul. Ale ja just počujem. Na Mazorníku sa udiala jedna samovražda a jedna chudinka si na ľade zlomila nohu. Suseda Dianišková ma obviňovala v Júli 2016, že som zneužíval vlastnú matku na informácie. Teraz konečne prinášam dôkazy, že informácie si dokážem získať bezkohokoľvek. Rozhodne nepotrebujem nikoho zneužívať. ANi tieto susedy by som nezneužíval, ja si viem info pozháňať aj sám. dňa Utorok 26.12.2017 o 23:58 som fajčil na balkóne. Započul som zvuk, ako keby niekto rozbil nejaké okno. Keby hodil sklo do kontainera, vedel by som to rozlíšiť, ale to znelo, presne ako rozbitie nejakého okna. Ktohovie, či znovu nevykradli polovnícky raj:). Ale nezdá sa, lebo policajti za mnou neboli. V minulosti, keď vykradli poľovnícky raj, tak sa ma prišli opýtať, či som niečo podozrivé nepočul. Na Mazorníku sú niektorí ľudia smiešny. Snažia sa predomnou veľa vecí utajiť, pričom nechápu, že je to zbytočné. Nemusia povedať ani slovo a viem čo je vo veci.