tomobloger

Martina Dianišková žije! mám nezvratný dôkaz!

O Martine Dianiškovej, učiteľke, ktorá na mne so známym robila pokusy hypnózou a snažili sa ma zničiť pred celým Mazorníkom sa popísalo veľa.
Nepodarilo sa jej vyštvať ma z bytu, ale podarilo sa jej zariadiť, že Mazornícke baby a hlavne moje susedy na 99% sú ku mne také odporné, akokeby som im deti povraždil:).
Na oplátku sa teraz podarí mne zavariť pani Mgr. martine Dianiškovej.
Mala so mnou vopred celú vec prebrať a nie robiť ju po za môj chrbát.
Teraz vyzývam políciu Brezno, aby pozorne a dôrazne čítala nasledujúce riadky. Pokiaľ nebudee polícia venovať mojim riadkom pozornosť, zašlem im to oficiálnou cestou a potom sa nebudú môcť vyhovárať, že o ničom nevedeli.
Kontroloval som listy vlastníctva seba aj mojich rodinných príslušníkov.
pri sebe som zisťoval, či som ešte vlastníkom bytu. pri mame som zisťoval, či ju niekto o byt neokradol. A keďže je katasterportal prístupný konečne aj pre nevidiaceho preklepol som si suseda marcela Dianišku z Mazorníka okres Brezno. Môjho suseda.
V jeho liste vlastníctva sa nenachádzala zmienka o dedičskom konaní, rovnako sa pri podieloch bytu uvádzal údaj 1/2.
A to jasne dokazuje, že pani učiteľka Mgr. martina Dianišková ešte stále žije.
Je tu medzi nami a zďaleka sa mi vyhýba. Od sporu s hypnózou som ju už nikdy nevidel. Ale dôkaz je, že je nažive.
Viem, že keď niekomu zomrie príbuzný, je v liste vlastníctva aj záznam o dedičskom konaní a podiel sa prepisuje buď na jedného alebo viacerých členov rodiny.
Korektnosť mojich informácií, nech si každý overí a pochopí, že nie som len taký idiotko, ktorý tára do vetra. Možno sú niektoré moje články trošku konšpiračné ale tento je pravdivý a s jeho obsahom môže narábať len policajt alebo vyšetrovateľ.
Susedia však neklamali. Naozaj došlo k úmrtiu a naozaj sa konal reálny pohreb. umrela však suseda Daxnerová - veľmi zlatá a milá osoba. Mne slepému povedali, že zomrela učiteľka Martina Dianišková. Dokonca aj sám domovník mi tvrdil takúto blbosť.
Netušili však, že v práve sa vyznám a dokážem vyšetriť čo chcem vyšetriť. Reálne som tak vyšetril, že Martina Dianišková stále žije a je tu medzi nami. Nežije však suseda Daxnerová, ktorú som už strašne dlho nevidel. Martina Dianišková sa musela zrejme odsťahovať, možno potrebuje opateru inej osoby, ktohovie.
ps:
Nikdy by som o tebe zlatá suseda tento článok nenapísal, ale, keďže si mi odplašila všetky baby, obrala si ma o moju matku, uviedla do stavu hypnózy a navyše si zariadila, aby ma mal každý mazorníčan a každá mazorníčanka za idiota, tak sa ti odplácam rovnakým metrom spravodlivosti.
Príď mi zaklopať na dvere a povedz, aké ti je to príjemné, keď ťa niekto chce zničiť, alebo keď sa niekto v tebe rýpe. Rýpala si sa vo mne, keby som bol labilný, dohnala by si ma k samovražde. Teraz ti všetko vraciam aj s úrokami.
Neboj sa, Mazorníčania si to vysvetlia správne, že prečo múdra vysokoškolsky vzdelaná učiteľka nedokázala nevidiacemu narovinu povedať napríklad: " Sused pochop, pozdravím sa ti, ale nemôžem z tebou vôbec nič mať, nemôžem ťa pozvať do bytu na kávu a ani ty mňa, vieš, môj manžel Marcel je veľmi žiarlivý a zavraždil by ťa". Napríklad takýto argument mohla použiť.
A nie ona vysokoškolsky vzdelaná osoba nahovorí celý barák, aby ma zavádzal tvrdením, že martina Dianišková zomrela.