tomobloger

Snívalo sa mi o lekárke, čo vylieči všetko + prehľad

Keďže sa mi dlhšie nesnívalo nič zaujímavé, spomeniem sem sen, ktorý sa mi sníval pred pár mesiacmi.
Na sídlisku presne v oblasti Mpčľ 2, kde je lavička som natrafil na ženu. Prezradila o sebe, že je najlepšou a najvychýrenejšou lekárkou a že dokáže vyliečiť čokoľvek. No keď sme si odovzdávali čísla, tak som sa bohužiaľ zobudil.
V minulosti na základnej škole sa mi sníval tiež krátky sen. Prišla ku mne žena a povedala:
"Zavolaj na toto číslo a budeš šťastný". Samozrejme, že mi ho aj nadiktovala. Po prebratí som neváhal a číslo som si zaznamenal. A keď som naň zavolal, zdvihla mi to nejaká baba v stredných rokoch. Kecali sme spolu asi tak 2 dni a to bolo všetko.
Raz sa mi ako dieťaťu snívalo, že mi prišiel list a mama mi čítala adresu, daného listu.
Nikdy som sa na tú adresu nevybral. A teraz sa na ňu nemôžem vybrať, lebo si ju už dávno nepamätám. Aká by bola dotyčná zaskočená, keby som sa rozpamätal a na danú adresu sa vybral.
"Snívalo sa mi o tebe a snívala sa mi aj tvoja adresa, tak som ťa prišiel navštíviť", povedal by som.
Bola by naozaj zaskočená.
Vraví sa, že sny sú len blbosti, ktoré posplieta ľudský mozog. Ja tvrdím opak. Sny dokážu predpovedať budúcnosť. Sny dokážu meniť náš osud a aj život. napríklad, v tom sne, čo sa so mnou bavila akási lekárka. To nemohol byť výplod ľudského mozgu. Ten hlas ženy som nikdy v živote nepočul. Spomínam si na sen, že som vyšetroval smrť svojho najstaršieho brata. V tom sne sa mi vybavila akási obhorená chatrč, kde bolo obhorené telo. A nič iné sa nezachránilo, len jeho občianka. Ostáva už iba dúfať, že tento sen sa nestane realitou.
Raz sa mi snívalo, že som nasadol na autobus, ale nepovedal som šoférovi, kam idem. Mohol som mať vtedy tuším 18 rokov. Vystúpil som ani neviem kde a sadol som si na pivo a na hranolky so syrom. Teraz už viem, kde som vystúpil vo sne pred desiatimi rokmi. Bola to zastávka Levoče. Do Levoče som sa vybral na blind dňa Piatok 28.10.2016. Keď som si spomenul na daný sen, opis sa zhodoval.
Mne sa nasnívalo kopu snov. Napríklad pred 5 rokmi sa mi snívalo, že ma prišla prepadnúť Vietnamská mafia a chceli ma obrať o byt. Zavolal som na nich políciu. No keď polícia v danom sne prišla, tak som sa zobudil:).
Raz sa mi dokonca snívalo, že som bol v base. pričom v reále som ešte v base nikdy nebol. Ani netuším ako to tam vyzerá. Aj som kedysi uvažoval, že by som sa išiel do nejakej basy pozrieť, ale pochybujem, že by slepého pustili na exkurziu. Keby som bol s nejakou skupinou, tak možno. A ktohovie, či je v base dovolené ohmatávať dané zariadenia a jej interiér. Pochybujem, že sa tento sen niekedy stane realitou, lebo osobne nemám parametre na to, aby som sa dostal do basy.
Na prelome rokov 2007 až 2008 som si dal krátku pazu od fajčenia. Hneď na druhé ráno sa mi snívalo, že sedím s cigaretou v ruke. tak som sa strhol a na moje šťastie, žiadnu cigaretu som v ruke nemal. Ale ten krátky sen bol taký presvedčivý a živý, že som sa skrátka musel strhnúť.
V lete roku 2002 sa mi snívalo, že som hľadal knihu, kde je napísané všetko, odpoveď na každú otázku, odpoveď na každú chorobu. V sne som chodil lesmi, cez potoky, nakoniec som sa dostal do starého domu. A keďže som bol unavený, zaspal som tam. V noci prišli rôzne obludy a chceli ma zabiť, ale pozabíjal som ich. A pri prehrabávaní starých skríň som našiel knihu múdrostí. Aká škoda, že to bol len sen. Teraz by som v nej nalistoval, ako zlikvidovať pískavý zvuk, ktorý ma ruší po nociach. Pritom veľmi dobre viem, že mi na zdraví ublížila Martina Dianišková aj so svojím známym. Ani ma nikto neudrel, sluch a ucho je bez poškodenia, čo dokazujú lekárske záznamy, ale museli ma nejako zhypnotizovať, aby som dokonca života počul daný zvuk. A žiadny lekár mi nechce pomôcť, práve naopak. Snaží sa so mňa urobiť ešte väčšieho debila ako som. budem úprimný, keby som bol starší, bezvládny s kopou zdravotných problémov, tak spácham samovraždu. A nik by ma nemohol odsudzovať, však som už teraz vyčerpal takmer všetky možnosti na záchranu, čo dokazujú aj moje lekárske záznamy. Nikto mi nepomohol a pískať začalo od Septembra 2016.
Zatiaľ kým som mladý a kým vládzem, ešte si nemienim zobrať život, lekári by to nepochopili a nemal by som sa čím obhájiť. Hoci aj pískavý zvuk po nociach by mohol byť braný za objektívny dôvod samovraždy. Nikto ho nedokáže vyliečiť, ani výrazne zmierniť, tak načo sa trápiť? Hoci v mojom prípade to ešte nie je až také zlé. Skrátka, teraz by som sa nemal čím obhájiť.